2014-01-14             


Вийшла у світ книга професо...

Вийшла у світ книга професора Стенфордського університету Яна Мориса "Чому Захід панує - натепер. Оповіді з історії та що з них випливає щодо майбутнього".


(переклад з англ.)

 

Формат 145х220мм, 784 стор. Палітурка тверда.


Ціна 100 грн.


Відомий американський історик захопливо й невимушено подає власну концепцію розвитку світової цивілізації. Його потрактування перебігу подій минулого цілком оригінальне й рясніє парадоксами, а прогнози на майбутнє здатні спричинити палку дискусію.

Книжку призначено і фахівцям, і широкому загалові читачів, що цікавляться світовою історією.

 

"Ян Морис повернув історії становище, що вона колись посідала. Він пояснює, звідки постав тіньовий поділ на Схід та Захід, чому він справді багато важить, і чим це може колись скінчитися. Його бачення вражає, його проза захоплює. Від Шефілду до Шанхаю, кожен, хто хоче знати не лише як вони стали тими, ким вони є, а й що чекає колись на їхніх дітей та дітей їхніх дітей, має прочитати цю книжку".

Anthony Pagden [Етоні Пеґден], почесний проф. політології та історії Каліфорнійського ун-ту в Лос-Анджелесі

 

"Це дивовижна книжка: сотні сторінок найновітнішої інформації про всі аспекти змін. Були часи, коли Європа могла ввібрати будь-яких і всіх прибульців. Тепер прибульці можуть нав’язувати свої умови. Захід, можливо, далі буде панувати, але правила можуть бути зовсім іншими".

David S. Landes [Дейвід С. Лендес], автор книжки Багатство та злидні націй