2019-06-15             


22 червня видавництво "Кліо" представить проект видання книжки "Мудрість передвічна. Афоризми давніх українських мислителів XI – поч. XIX ст." у м. Дніпро


 

 

Цьогорічний міжнародний Книжковий фестиваль Book Space у Дніпрі (21-23 червня) відбуватиметься за інтригуючою темою − «Нові форми життя». Нове в усіх галузях нашого життя завжди вабить, бо за цим зміни, нові можливості, удосконалення. Та у нового, як правило, є свої витоки, великі пласти умінь, знань, попередня глибинна філософія.
Про багатовимірні інтелектуальні традиції говоритимемо на Book Space на передпрезентації збірки «Мудрість передвічна. Афоризми давніх українських мислителів XI – поч. XIX ст.», зібраних, перекладених та упорядкованих Валерієм Шевчуком.
Валерій Шевчук про саму ідею книжки: «Через це я, укладач цієї збірки, й захопився ідеєю укласти своєрідну антологію українського афоризму, щоб читач міг реально пізнати, що український інтелектуалізм має глибоку традицію, достатньо розвинувшись у час Київської України-Руси; багато з того, звісна річ, загинуло, але, незважаючи на многотрудність українського історичного буття і не без повних провалів у часі, про які скажу далі, незмінно формувався і виростав у цікаве, навіть неповторне явище, яке все-таки збереглося у часі й дійшло до нас хай і в малочисленних, але показних зразків, хоча й не без запозичень ув інших народів із вищим цивілізаційнім рівнем; можна навіть сказати, що в той час українці збудували свій питомий численний дім».
Видання збірки відбудеться за підтримки Український культурний фонд. Книжка вийде в світ на початку серпня до 80-річчя видатного українського письменника, дослідника Валерія Шевчука.

Дніпровські друзі, чекаємо на вас: 22 червня, 10:30-11:00, сцена над водою.

Локація "Кліо" на ярмарку - павільон А, стенд А-32