2018-12-10             


Оголошуємо про вихід роману американського автора українського походження Даніеля Григорчука "Міф та божевілля", присвяченого подіям Революції Гідності


 

 

 

Ця книжка – особливий художній погляд на події Революції Гідності, поєднання магічного реалізму, міфології з документальною хронологією. Гостросюжетна драматична історія про пошуки нацією своєї ідентичності. Головні герої роману, посланці Сходу і Заходу України, переборюючи тяжкі випробування, усвідомлюють, що мусять об’єднатися, щоб знищити загрозу, яка нависла над ними та їхньою країною.
Для українського читача — це ще й можливість поглянути на революційний Майдан з іншої географічної та й ментальної точки світу. Те, що твір написано англійською, для людей, які не живуть щоденно українськими новинами та не були учасниками і свідками описаних подій, означає, що історія про Революцію Гідності виходить за межі суто національних реалій, охоплює загальнолюдські проблеми особистого морального вибору, індивідуальної відповідальності за світовий розвиток.
Даніель Григорчук – професор медицини Іллінойського університету Чикаго, запрошений професор Національного університету «Києво-Могилянська академія», лауреат відзнак Білого дому, мерії Чикаго та Уряду України.
«Міф та божевілля» — другий роман автора, був тепло прийнятий в Америці та здобув відзнаку громади Чикаго.
Обсяг 352 с. Обкладинка тверда. Ціна 130 грн.