Використання сайту

Використання сайту

Сайт ТОВ «Видавництво «КЛІО» (далі – «Видавництво») дозволяє вам переглядати та завантажувати матеріали цього сайту (далі – «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах та будь-яких їх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також розповсюджувати або демонструвати їх у будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для громадських чи комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або комп'ютерних мережах забороняється.

Відмова від відповідальності

Матеріали та послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. Видавництво не гарантує точності та повноти матеріалів, програм та послуг, що надаються на цьому Сайті. Видавництво у будь-який час без повідомлення може вносити зміни до матеріалів та послуг, що надаються на цьому Сайті, а також до зазначених у них продуктів та цін. У разі застарівання матеріалів та послуг на цьому Сайті Видавництво не зобов'язується оновлювати їх. Видавництво за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитками від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникла внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну та точну інформацію про себе та свої контактні дані.

Після реєстрації ви отримаєте логін та пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії, здійснені під вашим логіном та паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити про це Видавництво.

Зворотній зв'язок та коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що ва повідомлення не порушує норми моралі, авторські права, не містить погроз та наклепів, не пропагує ненависть та/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, соціальною, статевою, ознаками, не містить образ щодо конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином не порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтесь, що будь-яке ваше повідомлення Видавництво може видаляти без вашої згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. Видавництво не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами Сайту.

Використання персональних даних

Ми використовуємо різні технології для збирання та зберігання інформації, коли ви відвідуєте Сайт. Це може включати запис одного або декількох cookies або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо Cookies та анонімні ідентифікатори, коли ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами, такими як рекламні послуги, наприклад, які можуть з'явитися на інших сайтах.