2019-01-30             


ВІДКРИТО ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ НА КНИЖКИ «МАЛОРОССИЙСКИЙ ПРИКАЗ» ТА «МАЛОРОССИЙСКИЕ ДЕЛА» ЗА РЕДАКЦІЄЮ ТЕТЯНИ ТАЇРОВОЇ-ЯКОВЛЕВОЇ


 

 

Останнім часом видавництво «Кліо» отримує дедалі більше запитів на видання:

«МАЛОРОССИЙСКИЙ ПРИКАЗ. Описи фонда № 229 Российского государственного архива древних актов»,

«МАЛОРОССИЙСКИЕ ДЕЛА. Описи фонда № 124 Российского государственного архива древних актов»*.

Ці книжки свого часу підготував колектив дослідників на чолі з відомим істориком-україністом, професором Санкт-Петербурзького держуніверситету Тетяною Таїровою-Яковлевою.

Оскільки ці видання на сьогодні в Україні недоступні, ми вирішили перевидати їх.

Наразі оголошуємо передзамовлення, яке має на меті залучити кошти для забезпечення друку книжок.

Для тих, хто зробить замовлення і здійснить повну попередню оплату до 01 квітня 2019 р., будуть діяти пільгові ціни:

 «МАЛОРОССИЙСКИЙ ПРИКАЗ. Описи фонда № 229» – 250 грн.

«МАЛОРОССИЙСКИЕ ДЕЛА. Описи фонда № 124» – 300 грн.

Вартість комплекту – 550 грн.

Книжки вийдуть друком до 15 травня 2019 р.

Для замовлення книжок та отримання Рахунку на оплату просимо писати на наш e-mail: clio.book@gmail.com, або через приватне повідомлення у нашій групі у мережі Facebook (www.facebook.com/ClioPublishingHouse). Повідомлення має містити таку інформацію: назва книжки, яку бажаєте передплатити, ПІБ, контактний мобільний телефон, місто та номер відділення Нової пошти для відправки.

Книжки можна буде придбати також після їх виходу. Відпускна ціна після 15 травня 2019 р. складатиме:

«МАЛОРОССИЙСКИЙ ПРИКАЗ. Описи фонда № 229» – 350 грн.

«МАЛОРОССИЙСКИЕ ДЕЛА. Описи фонда № 124» – 400 грн.

Запрошуємо зголошуватись, чекаємо на ваші замовлення!

 

*Комплекс документів Малоросійського приказу** (зокрема Ф. 229 «Малоросійський приказ» і Ф. 124 «Малоросійські справи») – унікальний матеріал з історії України XVII–XVIII ст. З огляду на непоправні втрати, яких зазнали інші комплекси документів з історії Українського гетьманства, Малоросійський приказ дає виняткову можливість не тільки вивчити політику царського уряду щодо України, а й ознайомитися з позицією українських гетьманів і козацької старшини.

Описи, складені протягом XVIII–XX ст., знайомлять зі складом фондів, хронологічними межами та специфікою збережених документів. Видання супроводжуються вступними статтями, коментарями й індексами. 


**Малоросійський приказ («Приказ Малыя Россіи») – один із центральних державних органів Російської держави другої половини XVII – першої половини XVIII ст. Заснований 10 січня 1663 р. (31 грудня 1662 р.) як один із відділів Посольського приказу для відання українськими справами. Через Малоросійський приказ царський уряд підтримував зв’язки з українським керівництвом, контролював політико-адміністративну діяльність гетьманської адміністрації та царських воєвод в Україні.